Громадянська освіта в Україні

партнери

Crello

Crello – онлайн-редактор відео і графічних дизайнів. Його мета – допомогти не-дизайнерам оформляти історії та ідеї у візуальному форматі легко, швидко і без зайвих витрат. Crello з’явився в 2017 році, і за цей час в сервісі зареєструвалося близько 2 млн користувачів, які створили за допомогою редактора більш 20 млн дизайнів.

EdCamp Ukraine

Українська спільнота EdCamp є найбільшою за межами США в цьому всесвітньому інноваційному русі. EdCamp – вже не тільки платформа для спільного зростання й обміну досвідом, але й рушій реформування освіти на державному рівні та інструмент розбудови регіональних освітянських спільнот.

SendPulse

Автоматизація маркетингу.

Єдина платформа для email розсилок, SMS, web push, Viber повідомлень і транзакційних листів.

ГО “Центр Інновацій та сталого розвитку”

Громадська організація CISID була створена в результаті початку збройного конфлікту на Сході України. Займається питаннями освіти, реінтеграції Донбасу та сталого розвитку.

Школа Медіа-Патріотів

Школа Медіа-патріотів – це громадське об’єднання, що має на меті експертне та професійне просування соціальних проектів і громадських ініціатив для розбудови інформаційного простору України.

ГО “Центр соціального партнерства”

Регіональна непідприємницька громадська організація “Центр соціального партнерства” (ЦСП), місія якої є підвищення якості життя населення. Досягнення своєї місії Центр розглядає в нерозривному зв’язку з духовним, соціальним і економічним розвитком, екологічною безпекою регіону і згодою в громадянському житті. ЦСП готовий до співпраці з місцевими органами державної влади, профспілками, ветеранськими, молодіжними, іншими громадськими та благодійними організаціями, які прагнуть до гуманних, демократичних перетворень в країні.

Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання”

Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання” був створений в 2011 році з метою сприяння демократичним змінам в Україні. Фонд використовує новітні медіа-технології, що уможливлюють створення майданчика соціально-активних людей, котрі готові змінюватися та змінювати простір навколо себе позитивними перетвореннями.

МБФ “Молода Громада”

Фонд займається розвитком участі громадян в прийнятті рішень, соціальному інвестуванні та підприємництві за допомоги сучасних технологій, зокрема за допомоги Civil Society app.

ГО “Міцна Громада”

Некомерційна неполітична громадська організація, що популяризує та розвиває методики форум-театру, реалізує соціальні проекти в сфері неформальної освіти та особистісного розвитку, а також проводить освітні обміни.

ГО “Конгрес Активістів Культури”

Громадська організація “Конгрес Активістів Культури” розвиває мережу культурного активізму та сприяє досягненню цілей шляхом реалізації міждисциплінарних проектів у співпраці з регіональними ініціативними групами. Ми створюємо умови для активізації позитивних змін у культурному полі.