Громадянська освіта в Україні

партнери

ГО “Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку”

Громадська організація CISID була створена в результаті початку збройного конфлікту на Сході України. Займається питаннями освіти, реінтеграції Донбасу та сталого розвитку.

Школа Медіа-Патріотів

Школа Медіа-патріотів – це громадське об’єднання, що має на меті експертне та професійне просування соціальних проектів і громадських ініціатив для розбудови інформаційного простору України.

ГО “Центр соціального партнерства”

Регіональна непідприємницька громадська організація “Центр соціального партнерства” (ЦСП), місія якої є підвищення якості життя населення. Досягнення своєї місії Центр розглядає в нерозривному зв’язку з духовним, соціальним і економічним розвитком, екологічною безпекою регіону і згодою в громадянському житті. ЦСП готовий до співпраці з місцевими органами державної влади, профспілками, ветеранськими, молодіжними, іншими громадськими та благодійними організаціями, які прагнуть до гуманних, демократичних перетворень в країні.

Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання”

Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання” був створений в 2011 році з метою сприяння демократичним змінам в Україні. Фонд використовує новітні медіа-технології, що уможливлюють створення майданчика соціально-активних людей, котрі готові змінюватися та змінювати простір навколо себе позитивними перетвореннями.

МБФ “Молода Громада”

Фонд займається розвитком участі громадян в прийнятті рішень, соціальному інвестуванні та підприємництві за допомоги сучасних технологій, зокрема за допомоги Civil Society app.

ГО “Міцна Громада”

Некомерційна неполітична громадська організація, що популяризує та розвиває методики форум-театру, реалізує соціальні проекти в сфері неформальної освіти та особистісного розвитку, а також проводить освітні обміни.

ГО “Конгрес Активістів Культури”

Громадська організація “Конгрес Активістів Культури” розвиває мережу культурного активізму та сприяє досягненню цілей шляхом реалізації міждисциплінарних проектів у співпраці з регіональними ініціативними групами. Ми створюємо умови для активізації позитивних змін у культурному полі.

ГО “Відчуй”

Громадська організація “Відчуй” створена в 2011 році для допомоги людям із вадами слуху.

Інститут лідерства та управління УКУ

Це навчальне середовище некомерційного типу, в якому навчаються лідери громадських організацій, спільнот та активна молодь. Місія Інституту-формувати громадянське суспільство шляхом навчання та розвитку лідерів неприбуткового сектору та християнських провідників на засадах моральних принципів.

ГО “Гармонія”

ГО “Гармонія” – Вінницька обласна громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями, яка заснована 18 березня 2002 року і має успішний досвід реалізації соціальних програм та проектів на теренах міста Вінниці та Вінницької області щодо включення молоді з інвалідністю у суспільство. Ми прагнемо запалити іскорку змін в житті людей, яка в подальшому переросте в багаття, яке дозволить людині розвивати себе і допомагати розвиватись іншим.