Громадянська освіта в Україні

Лектори

Анастасія Лєухіна

Викладач-тьютор, член експертної ради при МВД

Андрій Длігач

Кандидат економічних наук. Доцент кафедри міжнародної економіки і маркетингу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Магістр економіки, магістр прикладної математики. Генеральний директор групи компаній Advanter Group. Провідний експерт Української Асоціації Маркетингу. Член редакційної колегії журналу “Маркетингові дослідження в Україні”. Член міжнародних професійних журі EFFIE AWARDS (Україна), “Бренд року” (Білорусь), “Білий Квадрат” (Білорусь), “Золотий компас” (Україна), фестивалю OPEN (Білорусь).Кращий тренер і консультант з маркетингу в Україні за щорічним рейтингом Ukrainian Marketing Awards і кращий консультант з управління за рейтингом TradeMaster. Віце-президент громадської організації «ЗНАК: здорова нація – активна країна». Генеральний директор групи компаній Advanter Group. Співзасновник Руху FreeGen.

Андрій Заблоцький

Виконавчий директор Української асоціації інтернет-реклами, яка займається аналітикою і прогнозом розвитку інтернет-реклами в Україні. Член правління Всеукраїнської рекламної коаліції.

Андрій Саук

Координатор проекту “Let’s do it”, засновник проекту Школа ОСББ Андрія Саука, Голова правління ОСББ “В.Симоненка, 2-А” (м. Бровари)

Андрій Федорів

Директор маркетингової компанії Fedoriv.com

Анна Бабич

Фасилітатор, бізнес-консультант

Анна Валєнса

Методолог, кандидат філософських наук, автор і розробник гуманітарних технологій в області комунікації та соціальної інтеграції, ефективного навчання і формування стійких навичок. Володіє терапевтичними, освітніми, коучинговими та тренінговими методиками. Член команди “Культура Майдану”, засновниця проекту “Діалоги на Майдані”/Громадянські Діалоги/, автор методики групової взаємодії, що дає можливість усвідомити та розкрити для кожного учасника суспільно важливі теми.

Арсеній Фінберг

Громадський активіст, соціальний підприємець, співзасновник “Dream Kyiv”, власник та координатор по інфраструктурним питанням у волонтерському центрі “Интересный Киев”

Белен Лобос

Іспанська журналістка

Богдан Яременко

Український дипломат, голова благодійного фонду “Майдан Іноземних Справ”. 2006-2008 рр. – Генеральний консул України в Едінбурзі (Велика Британія). З 2010 до 2013 рр. – Генеральний консул України у Стамбулі. Минулого року консул України в Стамбулі Богдан Яременко втратив роботу після емоційного посту в Фейсбуці щодо поведінки “Беркуту” під час розгону Євромайдану 30 листопада (він назвав дії силовиків фашистськими і порадив командирам спецназівців “правильно застосувати” табельну зброю, тобто застрелитися). Відповідаючи на питання, як боротися з Росією, він сказав: “Росія відкинула дипломатію як інструмент. На військовому полі її неможливо перемогти, бо це ядерна держава. Залишається економіка: гроші, фінанси. Це якраз те поле, яке, як визначили американці, – найбільш вразливе, і його вирішили використовувати.”