РОЗВИВАЙТЕ ВАШУ КАР’ЄРУ З ЦИФРОВИМИ НАВИЧКАМИ

 

Організація INCO, одержувач гранту від Google.org, пропонує доступ до Професійних сертифікатів від Google на платформі Coursera та додаткову підтримку для 5000 українців, які втратили роботу або ризикують втратити її ближчим часом.

 

Work in Tech – це загальноєвропейська програма навчання, за допомогою якої люди з різним досвідом можуть почати свою кар’єру в сфері інформаційних технологій. Ми інвестуємо в недостатньо залучений людський капітал, поєднуючи

  • – високі вимоги до технічної підготовки
  • – «м’які» навички спілкування та поведінки, адаптовані до сучасного, сповненого змін та орієнтованого на рішення ІТ-середовища
  • – доступ до послуг із працевлаштування для нових професій у зростаючому ІТ-секторі

Для підтримки українців, на чиї робочі місця та засоби для існування вплинула війна, INCO залучила 3 мільйони євро від фундації Google.org у формі грантового фінансування. Такий грант дозволить п’яти тисячам українців отримати безкоштовний доступ до Професійних сертифікатів від Google через платформу дистанційного навчання Coursera. Програма професійної сертифікації також включатиме соціально-психологічну підтримку та підтримку готовності до роботи у новій сфері. INCO через впровадження програми Work in Tech у співпраці з Prometheus, PRJCTR та Відкритим Університетом Майдану будує спроможність надати українцям важливі цифрові навички та знання для забезпечення довгострокової сталої зайнятості. Програма є частиною фінансування вартістю понад 40 мільйонів доларів США та зусиль з фізичної й нематеріальної підтримки, які Google.org та співробітники Google спрямовують на допомогу Україні.

Маємо на меті допомогти тим, хто втратили або опинилися під загрозою втрати роботи, опанувати новий фах і розпочати нову діяльність за одним з таких напрямів:

  • – Цифровий маркетинг і електронна комерція
  • – ІТ-підтримка (включає системне адміністрування та технічні послуги для користувачів)

Критерії для відбору: втрата роботи під час війни (повна, часткова, або загроза скорочення) і висока мотивація опанувати нову спеціальність; проживання на території України протягом відбору та навчання. Пріоритет буде надано особам з особливими потребами, тимчасово переміщеним особам та тим, хто постраждали від наслідків бойових дій.

 

Відкритий Університет Майдану, як один з провайдерів Програми в Україні, також планує додаткові активності для розвитку учасників, спрямовані на покращення володіння англійською мовою, розвиток «м’яких навичок», психологічну підтримку та орієнтаційні сесії з пошуку нової роботи, підготовки до співбесід і адаптації до нового робочого середовища.

Найкращі випускники програми отримають індивідуальні консультації.

Стартувала третя хвиля набору учасників – вона триватиме до 22 лютого 2023.

Запрошуємо до реєстрації на Програму!