Громадянська освіта в Україні

Наглядова Рада ВУМ

Андрій Васькович

Президент Міжнародного благодійного фонду «Карітас Україна»

Андрій Куликов

Голова правління ГО «Громадське радіо». Професійний радіо- та телеведучий, перекладач

Валерій Пекар

Підприємець (з 1992 року) і громадський діяч. Президент компанії “Євроіндекс”. Член Ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI. Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) та Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (LvBS). Співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна. Автор більше 250 статей з менеджменту, маркетингу, інформаційних технологій, футурології та двох монографій. Член Національної ради реформ (2014-2016), радник міністра економіки (2014-2016).

Віталій Тихонович

Менеджер з розвитку у напрямку освітніх програм та суспільства в Україні у Британській Раді в Україні

Дмитро Савочкін

Має психолого-педагогічну освіту. Працював викладачем, журналістом, опером управління карного розшуку, редактором, командиром навчальної артилерійської батареї, бізнес-тренером. Зараз працює керівником служби по роботі з персоналом великої міжнародної компанії. У ВУМ на початку відповідав за методологію онлайн-проекту, зараз є членом наглядової ради.

Михайло Винницький

Ph.D., Професор Центру сімейного бізнесу, викладач з менеджменту управління бізнесом. Отримав докторський (PhD) ступінь з економічної соціології у 2003 році, захистивши дисертацію на тему «Підприємництво у пост-радянській Україні» в Кембриджському університеті (Великобританія). З 2003р. Михайло постійно проживає в Україні. Займає посаду директора Докторської школи Києво-Могилянської національної академії, де, крім лекцій у кафедрі соціології та бізнес-школи, керує проектом, спрямованим на перетворення традиційної української післядипломної освіти в Європейську докторську школу. Викладає на кафедрі соціології НаУКМА, займається консалтингом в галузі управління продажами, виступав «хронікером» на програмі «ШустерLive». Вільний від роботи час, Михайло проводить в сімейному колі з своїми чотирма дітками.

.

Михайло Крикунов

Викладач, що спеціалізується на навчанні дорослих, тренер, консультант із стратегій, менеджменту і маркетингу, топ-менеджер. Має досвід більше 25 років управління, досліджень, консультування та викладання у корпоративному секторі та бізнес-школах. Ph.D., доцент, дипломований маркетолог (Chartered Institute of Marketing, UK, 1999). Декан Київської бізнес-школи, досвідчений дизайнер програм бізнес-освіти. Голова правління агентства кластерного розвитку Clust-ua. Фахівець з економічного розвитку сертифікований International Economic Development Council (Вашингтон, США). Науковий та бізнес-ментор.

Оксана Руда

Виконавчий директор Експертного центру “Аналітика, супровід, консалтинг реформ”. Кандидат історичних наук, експерт, тренер з питань розвитку громадянського суспільства, формальної та неформальної освіти, управління проектами, роботи з громадами та ін. Має досвід проведення аналітичних досліджень MAPPING STUDY: “CSO ENGAGEMENT IN POLICY FORMULATION AND MONITORING OF POLICY IMPLEMENTATION”;  оцінки організаційної спроможності, планування організаційного розвитку.  Член Наглядових Рад: Платформа «Тепле місто», Українська Академія Лідерства.

Олена Хіль

Голова ГО “Відкритий Університет Майдану”, з 2014 року мастер-фасилітатор міжнародного проекту British Council “Active Citizens”, керівник напрямку Active Citizens в ГО ВУМ,  Має багаторічний досвід проведення тренінгів соціальних проектів та пітчингів з фінансування проектів (pitching.in.ua), роботи по згуртуванню громад в регіонах України. Тренер міжнародного проекту з порозуміння та ненасильницького спілкування AVP, експерт з коммунікацій, public relations, медіа.

Роман Тичківський

Координує програму економічного лідерства, в рамках якої Western NIS Enterprise Fund реалізує такі проекти, як Українська Академія Лідерства – керівник, SEED Grant та Програма Розвитку Корпоративного Управління, «Економічне лідерство» – керівник. Має ступінь бакалавра економіки Києво-Могилянської Академії, а також ступінь магістра з економіки науки й інновацій Вищої школи економіки Барселони. Співзасновник Відкритого Університету Майдану під час Революції Гідності, керував фандрейзингом проекту. Є членом Пласту – Національної скаутської організації України.

Юлія Тичківська

Співзасновник Відкритого Університету Майдану. Магістр програми економічного факультету НаУКМА. Завершила короткострокову програму Think Tank MBA у США, була віце-президентом AIESEC-Київ з корпоративних зв’язків; стажувалась в Міністерстві Економіки України, а згодом була радником Міністра економіки; протягом 2 років координувала міжнародний напрям Українського Фонду Підтримки Реформ. Останні  роки Юлія пов’язана з бізнес-освітою (Inspira, Kyiv School of economics), консультуванням та проектами розвитку міст. Спізасновниця Bendukidze Free Market Cent

Ярослав Юрчишин

Виконавчий директор Transparency International Ukraine національного представництва найбільшої глобальної мережі протидії корупції Transparency International в Україні. Співголова ради коаліції громадських організацій «Реанімаційний Пакет Реформ». Має багатолітній досвід роботи в адвокації (спільно з РПР приймав участь в успішному просуванні понад 60-ти законопроектів), політичного консалтингу та експертизи процесу державного управління. Працював радником Секретаря Ради національної безпеки та оборони України, помічником народного депутата України, в партійних структурах та бізнесі на посаді керівника Government Relations. У 2013-2015 році очолював Пласт – Національну скаутську організацію України. Викладач програм в Українській Академії Лідерства, Українському католицькому університеті, тренер з адвокації, анткорупції, громадської участі. Магістер політології, за першою освітою історик-археолог.