Про університет Наша команда Осередки ВУМ

Університет

Відкритий Університет Майдану (ВУМ) – це всеукраїнський рух громадянської освіти, який виник під час «Революції Гідності» на Майдані 2013-14 років. Сьогодні це громадська організація з центром у Києві, яка нараховує 22 регіональних осередки та своєю діяльністю створює та розвиває формати неформальної освіти, самоосвіти, доступної кожному громадянину України. До сьогодні ВУМ залишається майданчиком для висловлення думок про майбутнє України, формування проактивного громадянського суспільства та розвитку громадянських компетенцій.

Ідея навчати на Майдані була втілена кількома ініціативними групами працівників, випускників та
викладачів київських бізнес шкіл та громадських активістів. Все почалось з лекцій під відкритим небом, встановлення сцени біля Лядських воріт на Майдані незалежності у Києві. Тільки у грудні 2013 року на сцені Відкритого Університету Майдану було проведено 295 публічних лекцій які збирали аудиторії від 30 до 700 слухачів, а учасниками навчання стали близько 50000 киян та гостей міста – учасників мирного протесту на Майдані.

Наша МІСІЯ: “Революція не лише на майданах та вулицях, а у головах, у свідомості людей”

Наша ВІЗІЯ: Всеукраїнський рух, який через освіту поширює ідеї громадянської відповідальності, сталого розвитку і сприяє побудові громадянського суспільства в Україні. А також знайомить з феноменом соціальної взаємодії на Майдані і процесами в українських суспільстві, державі і економіці зацікавлених громадян в Україні та інших країнах.

Цінності ВУМ:

– Співпраця
– Рішення орієнтовані на перспективу майбутнього
– Відкритість новому
– Результативність
– Гідне ставлення
– Нестандартне мислення
– Проактивність

Принципи ВУМ:

– Ми турбуємось про доступність знань
– Ми виховуємо громадян, а не членів тої чи іншої політичної сили
– Ми відкриті до змін
– Ми поважаємо різні точки зору
– Ми сповідуємо лідерство в дії
– Ми підтримуємо ідеї сталого розвитку

На цьому сайті ви зможете знайти кілька речей:
– завжди свіжу афішу ВУМа. Запрошуємо на наші лекції!
– інформацію про нашу діяльність, та різні проекти, які ми робимо, або до яких долучаємося;
– архів лекцій та матеріалів Відкритого Університету Майдану. Читайте, дивіться, слухайте і ніколи не втрачайте можливості стати ще більш розумним та освіченим!

З приводу виступу у Відкритому Університеті Майдану заповніть, будь ласка, анкету