Громадянська освіта в Україні

ПОДІЛИТИСЬ

18 March 2021

Чому ми досі «в дупі»? – на ВУМ online стартував новий курс

Ясно бачить дупу той, хто ззовні.

А той, хто в дупі, бачить лише світло в кінці тунелю.

Домовляємось про термінологію

Дупа – це грубе літературне слово, яке українці часто-густо використовують для опису власного емоційного та матеріального стану. ХХІ сторіччя на дворі! Цивілізований світ обговорює безумовний масовий дохід, успішно долає найскладніші виклики пандемії, запускає місію на Марс, а у нас – все як завжди: бідність, погані дороги, чиновники крадуть, справедливості немає… Оце і є він – стан «в дупі» – коли опустилися руки, навалилось розчарування, немає віри в майбутнє.

Як же вибратися із «дупи» і хто винен в тому, що ми досі там? Хто – ті вороги, що не дають нам нормально розвиватися і щасливо та гідно жити у свій країні?

Мета курсу

Цей курс – спроба розібратися в собі, в наших «ворогах» і знайти відповідь на конкретне питання: «Як вийти з дупи?». І це не чергова «ефективна методика успішного успіху», а наші методи мало схожі на «чарівну пігулку». Чітко зрозуміло лише одне: якщо діятимемо так само, як раніше, «дупа» залишиться з нами ще на довгі роки.

Для кого цей курс?

Для тих, хто не готовий жити «в дупі» і не мріє про еміграцію. Для тих, хто розуміє, що зміни потрібні і готовий почати їх з себе. Для тих, у кого залишилось трохи віри в те, що вихід все-таки існує.

Що дасть цей курс?

В залежності від досвіду, поглядів, переконань конкретного слухача курс допоможе краще орієнтуватися в поточній ситуації в країні та суспільстві, зрозуміти, що конкретно кожен із нас може і має робити для якнайшвидшого виходу «з дупи».

Багатьом українцям здається, що ми рухаємось дуже повільно, і це дратує. Але Френсіс Бекон казав: «Кульгавий, що йде правильним шляхом, обжене скорохода, що збився з дороги». Цей курс – запрошення до пошуку напрямків руху до побудови комфортного та гідного життя в країні. Нехай ми будемо «кульгати», але все ж таки в правильному напрямку.

Підписуйтесь на курс та діліться інформацією з друзями!

Навчання на курсі безкоштовне.