Громадянська освіта в Україні

ПОДІЛИТИСЬ

20 October 2022

5000 українців та українок отримають доступ до безкоштовного навчання IT спеціальностям завдяки проекту INCO Academy за підтримки Google.org

Київ, 20 жовтня. Сьогодні INCO Academy запускає свою програму Work In Tech в Україні у співпраці з Projector, Prometheus і Відкритим Університетом Майдану. Оскільки війна триває та продовжує впливати на життя мільйонів, люди шукають способи здобути найважливіші цифрові навички й знання, щоб забезпечити собі довготривалу й стабільну зайнятість.

Саме тому відсьогодні 5000 стипендій на отримання Професійних сертифікатів від Google будуть розподілені між українцями, що втратили або ризикують втратити роботу, в межах програми INCO Academy — Work in Tech за грантової підтримки Google.org. За умовами програми, українські неприбуткові організації Prometheus, Projector Institute, Відкритий Університет Майдану підтримуватимуть тих, хто бажає освоїти нову спеціальність та шукає роботу в Україні або прагне підвищити свою кваліфікацію.

Учасники програми “Професійні сертифікати від Google” зможуть обрати один із двох курсів у сфері ІТ, доступних на Coursera — IT-Підтримка та Цифровий маркетинг та електронна комерція. Курси складаються з відеозанять, практичних завдань, тестувань. Учасники навчаться використовувати популярні інструменти та платформи, необхідні для старту роботи в ІT. Програма також включає менторські сесії, кар’єрні консультації, уроки англійської мови та навчання work-life балансу.

Курси можна пройти за трип’ять тижнів щоденного навчання, проте зазвичай студентам потрібно до шести місяців. Потенційним учасникам не обовʼязково мати відповідний досвід чи науковий ступінь. Після закінчення програми випускники отримають сертифікати, визнані експертами галузі та роботодавцями.

Протягом війни онлайн-інструменти стали порятунком — вони допомагали залишатися на зв’язку, навчатися та працювати віддалено. Оскільки відбудова України вже розпочалася, ці інструменти допоможуть створити ще більше можливостей і забезпечити більш інклюзивне майбутнє в усій країні.

Реєстрація на програму INCO Academy — Work In Tech відкрита на сайті https://vum.org.ua/work-in-tech-program/. Охочим радимо подавати заявки заздалегідь, оскільки кількість місць обмежена.