galina_yeryomenko

Галина Єрьоменко

Керівник та викладач Українського Центру Медіації (kmbs), канд.юр.наук. Працює старшим науковим співробітником Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України.
Має 9 річний досвід роботи на посаді Віце-Президента Міжнародного Інститут Бізнесу, де відповідала за співпрацю з Фондом Державного Майна України, ДКЦПФР, Антимонопольним Комітетом, Міністерством Економіки та ін. З 2003 по 2007 рік – заступник Директора Школи HRM (kmbs).
З 2008 року – Керівник Українського Центру Медіації при Києво-Могилянській Бізнес Школі, створеного спільно з Міжнародною Фінансовою Корпорацією (Група Світового Банку).
Галина є медіатором, акредитованим у CEDR (Великобританія) та членом міжнародної мережі тренерів з медіації. У 2010 р. працювала викладачем по переговорах в Школі Вищого корпусу державної служби України. Окрім того досвід викладацької діяльності для UNDP, ABACEELI тощо, а також проводила програми з підготовки медіаторів у Казахстані, Киргизстані та Білорусі.
В 2012 Галина виконувала обов’язки Голови комісії з питань медіації та Радником Президента ICC.

Минулі лекції

This entry was posted in . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.