OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Владислав Бжеський

Економіст з питань нерухомості з понад 25 — річним стажем. Навчався у Польщі, Канаді та Швеції (кандидатська дисертація). Почесний член Лондонського Королівського інституту дипломованих оцінювачів (RICS).

Працював молодшим професором економіки та фінансів у сфері нерухомості у Швеції. У 1989 на запрошення Віце-прем’єра Лєшека Бальцеровича разом працювати над реформами, приїхав до Польщі та співпрацював з польським Урядом (1990 — 1991, 1997 — 2000 рр.). Має ліцензії та є одним із засновників нових професій у сфері майнових прав нерухомості – оцінювач, брокер та управитель нерухомості. Брав участь в управлінні нерухомістю як Заступник Мера Кракова в 1992 — 1994 рр. З метою сприяння реформ сектора нерухомості створив «Фонд іпотечного кредитування» та «Краківський інститут нерухомості». Владислав Бжеський викладав у Варшавському університеті економіки, Краківському економічному та Ягелонському університетах. Працював радником у країнах, які перебували у стані трансформації, в тому числі координував розробку стратегії житлової сфери у Литві. Співпрацює з міжнародними організаціями у сфері майнових прав нерухомості, будівництва та розвитку міст. Бере участь у конференціях та є автором низки статей та книг («Довідник брокера», «Довідник управителя нерухомості»). У 2003 — 2006 рр. працював у Світовому банку. Є співзасновником утвореного в 2006 році «Європейського інституту нерухомості».

Минулі лекції

This entry was posted in . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.