TU_Photo (2) (1)

Тато Урджинілашвілі

Експерт з правових питань з 17 річним досвідом роботи в галузі комерційного права, бізнес-середовища, та ICT-development-у, у тому числі роботи для державних, міжнародних і приватних організацій в Грузії, Киргизстану, Монголії, Таджикистану, Руанді, Косово, Афганістані та Росії. Член Міжвідомчої ради по боротьбі з корупцією при Уряді Грузії. Член Комісії електронного врядування Уряду Грузії; Голова комісії з веденню переговорів Грузії та ЄС щодо застосування DCFTA в області конкуренції та державних закупівель.

В даний час Міжнародний експерт ЄБРР та ініціативи UNCITRAL по вдосконаленню регулювання державних закупівель в країнах СНД і Монголії. На посаді голови Державної агенції з закупівель Грузії (CSPA) був відповідальний за розробку та проведенні повномасштабної реформи електронних закупівель, за результатами якої була запущена грузинська електронна система державних закупівель (Ge-GP).

Головний упорядник в понад 100 юридичних актах / поправок в тому числі законів: про державні закупівлі, підприємництво, електронний підпис і електронний документообіг, державний реєстр, по неплатоспроможності, Народного захисника (омбудсмена), Цивільний Кодекс Грузії, Податковий Кодекс Грузії, Адміністративний Кодекс Грузії, Кодекс Цивільного Судочинства Грузії, Кодекс про Адміністративні Процедури Грузії.

Минулі лекції

This entry was posted in . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.