Dmytro_Shymkiv

Дмитро Шимків

Український топ-менеджер у сфері інформаційних технологій, генеральний директор «Майкрософт Україна».
В 1997 закінчив з відзнакою Львівський політехнічний інститут у сфері радіоелектроніки, інформаційних технологій і телекомунікацій.
В 1998 переїхав до Копенгагена, Данія, де працював у компанії ALTA Copenhagen. У 2000 році став випускником міжнародної громадської організації AIESEC. У 2000 заснував в Україні компанію Alfa team. Пізніше став генеральним директором RedPrairie Eastern Europe, міжнародного розробника рішень у сфері продуктивності. У березні 2007 очолив відділ корпоративних продажів компанії «Майкрософт Україна». З травня 2009 — генеральний директор «Майкрософт Україна».
З квітня 2010 по квітень 2011 — член правління Асоціації підприємств інформаційних технологій України. Входить в Організацію молодих президентів, правління Американської торгової палати України і правління Благодійного фонду Богдана Гаврилишина.[1]
У 2012 в щорічному рейтингу «ТОП 100» фінансово-економічного видання «Інвестгазета» названий кращим топ-менеджером України.[1] За підсумками 2010 зайняв у цьому рейтингу 30 місце[2]
Одружений, виховує трьох дітей. Захоплюється спортом, історією та мистецтвом. Живе і працює в Києві.[1]

Минулі лекції

This entry was posted in . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.