volodymyr_pavelko

Володимир Павелко

Володимир Павелко є сертифікованим консультантом Adizes Institute і Директором програм МВА Києво-Могилянської Бізнес Школи, лідера бізнес освіти України і Східної Європи. Володимир вивчав бізнес- адміністрування в Інституті Міжнародних Відносин IBR Steinbeis University Berlin, Germany, де в 2009 році захистив ступінь МВА. Він також має ступінь Магістра Права, фахівця в галузі Фінансів та Романо-Германської філології від провідних українських освітніх установ.

У 2010 році Володимир почав співпрацю з Києво -Могилянської Бізнес Школою (kmbs), де по сьогоднішній день залучений в розвиток програм МВА та інших програм для зрілих управлінців, пропрацювавши до цього більше 10 років у банківській індустрії України з українськими та світовими компаніями (ПриватБанк, Факторіал-Банк, SEB Bank). У середині 90-х Володимир працював в країнах Центральної та Східної Європи, Великобританії і Канади в якості представника з розвитку бізнесу українських компаній.

Минулі лекції

This entry was posted in . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.