11292633_966654103369297_1189314402_n

Ольга Мрінська

У минулому – викладач географічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, заступник керівника Українського офісу Міністерства міжнародного розвитку Великої Британії, колишній науковий директор одного з найбільших аналітичних центрів Великої Британії – Інституту досліджень публічної політики Північ (Institute for Рublic Policy Research North).
Протягом останніх 15 років займаюся питаннями просторового розвитку і державної регіональної політики в Україні та країнах ЄС, реформою державного управління та наданням публічних послуг, розробкою і оцінкою політики у сфері економічного розвитку, конкуренції, інновацій та інвестицій. Пишу, публікую і редагую багато текстів по темі розвитку міст і регіонів в Україні та Європі.
На даний момент більшість часу живу у Великій Британії і працюю над низкою проектів в Україні. Зокрема консультую Європейський Банк Реконструкції та Розвитку і Світовий Банк.

Минулі лекції

This entry was posted in . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.