lep_2011 (1)

Лоуренс Філбрук

Світовий гуру в ТОП фасилітації, директор ICA Taiwan, агент організаційних змін транснаціональних компаній по всьому світу, тренер і організаційний коуч. Лоуренс розробляв і впроваджував процеси для команд і лідерів в різних культурних середовищах протягом більше 40 років. Він приєднався до Інституту Культурних Відносин (ICA) у 1972 і працював в США, країнах Африки та Азії, займаючись великими комерційними та громадськими проектами в більш ніж 20 країнах.
Після від’їзду з США, перші 10 років він сфокусувався на ініціюванні розвитку ефективного партнерства з сільськими громадами в Африці та Азії. Починаючи з 1985 г пан Філбрук також фасилітувати групи приватного сектора, розвиваючи лідерство і постійні організаційні зміни.
Протягом минулих 22 років він був директором ICA Тайвань, працюючи в Азії.
Його ключовий навик – дизайн і фасилітація трансформаційних процесів в організаціях. Його ключова філософія – повага і довіра як основа взаємодії.
До числа його клієнтів входять спільноти, урядові організації, ООН і більше 50 транснаціональних компаній.
Website: www.icatw.com

Минулі лекції

This entry was posted in . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.