yuriy_ganushak

Юрій Ганущак

Український політик. Народний депутат України.

В радянські часи з 1984 до 1991 року працював інженером на Хмельницькому радіотехнічному заводі. 1990–1994 — депутат Хмельницької міської ради. У 1991 році пішов у міську владу, і шість років пропрацював в її структурах.

1996–2008 — засновник ТОВ «Хмельницька інформаційна мережа».

У 1997 році пішов у сферу недержавних організацій, працюючи консультантом програм американської допомоги Україна АМР (USAID). Пропрацювавши в цій організації шість років, Юрій Іванович пішов у здравоохоронні проекти.

Один з розробників Бюджетного кодексу (під керівництвом Юлії Тимошенко) та учасник Групи експертів Ради Європи з питань впровадження Партії місцевого самоврядування, консультант фракції «БЮТ — Батьківщина» у Верховній Раді України з питань бюджету та місцевого самоврядування.

З 2003 до 2008 року — консультант Асоціації міст України з питань бюджету.

З 2004 до 2006 року був менеджером з питань закупівель проекту «Контроль за СНІДом і туберкульозом», що фінансувався Світовим банком.

У 2006 році перейшов на роботу в Асоціацію міст України на пост експерта з питань бюджету.

У цей час Ганущак, отримує 179 місце в списку БЮТ на дострокових парламентських виборах 2007 року.

У 2007 році Юрій Ганущак призначений на посаду директора департаменту місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Міністерства регіонального будівництва. Звільнений після призначення нового уряду.

З 18 жовтня 2011 до 12 грудня 2012 — народний депутат України 6-го скликання. Член фракції «БЮТ — Батьківщина». Член Комітету з питань бюджету

Розробив ряд законопроектів з питань реформування місцевого самоврядування, бюджету, держаних закупівель.

Одружений. Має двох дітей і вже онуку.

Рідна мова — українська. Вільно володіє англійською, французькою.

Захоплюється гірськими лижами.

Минулі лекції

This entry was posted in . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.