00015352_2_tn

Олександр Солонтай

Політика – це комплексна наука. Всі знання, з усіх сфер, найскладніші їх аспекти – все це дає змогу найбільш ефективно вплинути на ситуацію тут, у нашій країні. У політиці одночасно є все: економіка, суспільство, ідейні речі, філософські.

Я на політику дивлюся не так, як зараз чимало людей, що вбачають багато негативу у цьому терміні. Для мене політиці найбільш цікавим є аспект державного управління. А сама політика як політичний процес (вибори, партії, політичне лідерство) мені насправді дуже мало цікава. Це другорядне і «нагрузка» за тією другою складовою політики, яка для мене є значно цікавішою – можливість державного будівництва.

Завдяки політичним інструментам можна побудувати передову державу. Наразі маємо державу, яка тільки вийшла з СРСР і ще не побудувала «нового світу». Ми маємо унікальний шанс збудувати таку модель держави, такий приклад, світовий зразок, на який будуть орієнтуватися у всьому світі. Мені здається помилкою коли кажуть, що нам треба взяти європейську, американську чи іншу модель. Треба скористатися можливістю взяти найкраще з моделей різних куточків світу і зробити своє, як це робили інші успішні країни. Найвідоміший приклад – Сингапур, а з найближчих сусідів – Польща, яка у час економічної кризи продовжувала зростати.

​Якщо хочеться почитати про мою професійну діяльність зі всіма деталями (дати, складні назви), то Вам на Wikipedia.

Минулі лекції

This entry was posted in . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.