staff_-_january_web_8

Ганна Довбах

Провідний співробітник Міжнародного Альянсу ВІЛ / СНІД Україна, керівник команди Розробки політики та програм. Має багаторічний досвід роботи з НПО, донорськими та урядовими організаціями у сфері боротьби з ВІЛ/СНІД та іншими гострими соціальними проблемами. Є організатором різноманітних навчальних семінарів, комунікаційних та соціо-психологічних тренінгів. Застосовує власні інноваційні методи і техніки в роботі з молоддю і специфічними співтовариствами людей. Має чудовий досвід мобілізації, організації та налагодження контактів з важкими групами та спільнотами.
За роки роботи в цій сфері, Анна Довбах розробила, спланувала і провела безліч місцевих і міжнародних семінарів щодо запобігання, профілактики та зниження шкоди від ВІЛ / СНІД та інших гострих проблем, для активістів НУО, волонтерів, журналістів та інших людей, зацікавлених у цій темі . Фахівець в області побудови та організації ефективної роботи будь-якої команди.

Минулі лекції

This entry was posted in . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.