Наша команда

Наша команда:

Остап Стасів

ostap_stasiv_resized Громадянський активіст, соціальний підприємець. Родом з Івано-Франківська. Здійснює діяльність у царині консалтингу з розвитку ОСББ та побудови локальних громад. Підприємницьку діяльність розпочав навчаючись у Києво-Могилянський Бізнес Школі (kmbs) де здобув ступінь MBA. У грудні 2013 року став одним з ініціаторів Відкритого Університету Майдану, активно приймав і приймає участь у розвитку цієї громадянської ініціативи, є координатором ВУМ. Переконаний, що зміни починаються з себе, а громадянське суспільство матиме шанс, якщо почне формуватись з низу, з формування громад у кожному багатоквартирному будинку чи котеджному містечку. А це вимагає готовності вчитись і самовдосконалюватись кожному і ближнім. “Наразі я виконую функцію керівника проекту, але всі ключові рішення ми приймаємо командою проекту колегіально. ВУМ класична мережева ініціатива де всі рівні і кожен бере відповідальність у рамках своїх можливостей.”

Юлія Кочерган
kocherhan_resized Співзасновник та координатор Відкритого Університету Майдану. Магістр програми економічного факультету НаУКМА. Завершила короткострокову програму Think Tank MBA у США, була віце-президентом AIESEC-Київ з корпоративних зв’язків; стажувалась в Міністерстві Економіки України, а згодом була радником Міністра економіки; протягом 2 років координувала міжнародний напрям Українського Фонду Підтримки Реформ. Має досвід роботи в бізнесі – більше року була менеджером з розвитку деревообробної компанії Солідвуд. Останні 3 роки Юлія пов’язана з бізнес-освітою (Inspira, Kyiv School of economics), консультуванням та проектами розвитку міст.

Олександр Стародубцев
starodubtsev Народився в Харкові, де закінчив економфак Харківського Політехнічного Університету. Переїхав до Києва в 2000 році. Зробив кар’єру на українському фондовому ринку. Закінчив MBA в Києво-Могилянській Бізнес Школі. На Майдан прийшов з перших днів протесту – з кінця листопада 2013 року. Багато подорожує, постійно читає і займається самоосвітою. Був активно залучений до Громадської Платформи Нова Країна та групи активістів по розробці нової концепції державних закупівель. Як результат, став керівником Департамент державних закупівель Міністерства Економіки України. Вірить в те, що систему влади може змінити тільки потужний громадянський контроль.

Олена Хіль
elena_hil_resized “В ВУМ я відповідаю за комунікацію із вами, друзі. Це дуже приємна частина роботи, оскільки спілкування є тією ниточкою, яка поєднує все людське суспільство. До того ж комунікація – це цілеспрямований взаємний обмін та взаємозбагачення інформацією, отже щодня ми з вами розумнішаємо й взаємозбагачуємось.”

Роман Тичківський
tychkivskiy_resized Роман любить подорожувати та активний відпочинок з сім’єю. Сфери інтересу: охорона здоров’я, інновації (в т.ч. освітні проекти), франчайзинг. Менеджер проектів у компанії “Horizon Capital”. Поза роботою вдало реалізує благодійні фандрейзингові кампанії. Ступінь магістра з економіки отримав в Barcelona Gradute School of Economics. Є членом Пласту – Національної скаутської організації України.

Дмитро Савочкін
me_resized Фахівець із роботи з персоналом. Вважає, що освіта – це головна складова побудови ефективної та розвиненої країни. Долучився до ВУМ у якості лектора, і залишився надовго 🙂