Громадянська освіта в Україні

Тато Урджинілашвілі

Експерт з правових питань з 17 річним досвідом роботи в галузі комерційного права, бізнес-середовища, та ICT-development-у, у тому числі роботи для державних, міжнародних і приватних організацій в Грузії, Киргизстану, Монголії, Таджикистану, Руанді, Косово, Афганістані та Росії. Член Міжвідомчої ради по боротьбі з корупцією при Уряді Грузії. Член Комісії електронного врядування Уряду Грузії; Голова комісії з веденню переговорів Грузії та ЄС щодо застосування DCFTA в області конкуренції та державних закупівель.
В даний час Міжнародний експерт ЄБРР та ініціативи UNCITRAL по вдосконаленню регулювання державних закупівель в країнах СНД і Монголії. На посаді голови Державної агенції з закупівель Грузії (CSPA) був відповідальний за розробку та проведенні повномасштабної реформи електронних закупівель, за результатами якої була запущена грузинська електронна система державних закупівель (Ge-GP).
Головний упорядник в понад 100 юридичних актах / поправок в тому числі законів: про державні закупівлі, підприємництво, електронний підпис і електронний документообіг, державний реєстр, по неплатоспроможності, Народного захисника (омбудсмена), Цивільний Кодекс Грузії, Податковий Кодекс Грузії, Адміністративний Кодекс Грузії, Кодекс Цивільного Судочинства Грузії, Кодекс про Адміністративні Процедури Грузії.