Особиста стратегія підприємця – лекція Лілії Горєлої – 06.05.2014

06 травня у Відкритому Університеті ВУМ в рамках АртФоруму – Лілія Горєлая з темою “Особиста стратегія підприємця”. Станьте ВУМним громадянином!

Початок: 19-00, тривалість 2 години.
Місце проведення: Лекційна зала, Дім освіти і культури “Майстер Клас” , вул. Лаврська 16а
http://masterklass.org/ukr/art-forumm/art-forum-bym

На лекції шукатимемо відповіді на питання: як зрозуміти хто я такий і в чому я кращий. Лайф-менеджмент – жорстке планування або дрейфування на хвилях. Власні сили: як зберегти, як наповнити, у що інвестувати. Стан потоку. Гнучкість та цілеспрямованість – антагонізми або можлива реальність. Соціальний інтелект та інші найважливіші навички – як розвинути і де їх отримати. Ментори і наставники. Де ж їх взяти, і в чому їх мотивація?

Горелая Лілія – Керуючий партнер маркетингової групи OS-Direct – представляє весь комплекс послуг маркетингових сервісів і має один з найбільших колл-центрів і леттер-шопів країни. Штат компанії – більш ніж 500 чоловік. Маркетолог, лідер рейтингу найуспішніших діячів рекламного ринку до 35 років, а також рейтингу бізнес-леді рекламно-комунікаційного ринку України. Автор проекту «Майстерня Голосу».

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.