Архiв розкладу


25
вересня
 ЧасВикладачТема 
 16.00-18.00Микола Марусик
Публічна лекція "Як "Дія" перейшла до дії"
ГогольFEST `2016 
25
вересня
 ЧасВикладачТема 
 18.00-21.00Михайло Крикунов
Публічна лекція "Тренди у мистецтві очима декана бізнес-школи"
ГогольFEST `2016 
24
вересня
 ЧасВикладачТема 
 20.00-21.00Євген Уткін
Публічна лекція "Освіта і культура - чи вігідно в це інвестувати?"
ГогольFEST `2016 
20
вересня
 ЧасВикладачТема 
 20.00-21.00Наталія Склярська
Публічна лекція "Соціальний капітал громади"
ГогольFEST `2016 
19
вересня
 ЧасВикладачТема 
 20.00-21.00Арсеній Фінберг
Публічна лекція"Як хоббі перетворити у справу свого життя"
ГогольFest `2016 
18
вересня
 ЧасВикладачТема 
 20.00-21.00Остап Стасів
Публічна лекція "Громадянська освіта шлях до творчості громади"
ГогольFEST `2016 
10
квітня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Бердянськ 
9
квітня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики закріплення знань
Школа Свідомого Громдянина - Бердянськ 
3
квітня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Тернопіль 
2
квітня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Тернопіль 
29
березня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00Валерій Пекар
Лекція на підтримку Асоціації між Україною та ЄС напередодні референдуму у Королівстві Нідерланди
Публічні лекції ВУМ 
27
березня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Житомир 
26
березня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Житомир 
23
березня
 ЧасВикладачТема 
 18.00-21.00Євген Глібовицький
Лекція на підтримки України у рамках підготовки до референдуму у Королівстві Нідерланди по питанню Асоціації між Україною та ЄС.
Публічні лекції ВУМ 
6
березня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Олександр Солонтай
Олександр Солонтай, Остап Стасів, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Луцьк 
5
березня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Анна Валєнса
Команда ВУМ, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Луцьк 
21
лютого
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Кременчук 
20
лютого
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Кременчук 
7
лютого
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Кривий Ріг 
6
лютого
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Кривий Ріг 
13
грудня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Суми 
12
грудня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Суми 
6
грудня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Ужгород 
5
грудня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Ужгород 
29
листопада
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Рівне 
28
листопада
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Рівне 
8
листопада
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Анна Валєнса
Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Кіровоград 
7
листопада
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Кіровоград 
18
жовтня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Чернівці 
17
жовтня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Чернівці 
13
жовтня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-21.00Пінхас Полонський
"Що таке модернізація релігії? Механізм позитивної роботи релігії для соціальної динаміки"
Публічні лекції ВУМ 
23
вересня
 ЧасВикладачТема 
 20.30-21.30Наталія Лімонова
"Як навчатись та бути щасливим"
ГОГОЛЬ FEST`2015 
21
вересня
 ЧасВикладачТема 
 20.30-21.30Ярослав Трофімов
Лекція відмінена. Просимо вибачення.
ГОГОЛЬ FEST`2015 
20
вересня
 ЧасВикладачТема 
 14.00-15.00Остап Стасів
"Громадянська освіта - революція свідомості суспільства? "
ГОГОЛЬ FEST`2015 
20
вересня
 ЧасВикладачТема 
 15.00-18.00Валерій Пекар
"Велика Ріка: еволюція мислення, культури, релігії, суспільства, економіки, політики і ще дечого"
ГОГОЛЬ FEST`2015 
19
вересня
 ЧасВикладачТема 
 18.00-19.00Ігор Харченко
"Новий світовий порядок - український вимір"
ГОГОЛЬ FEST`2015 
19
вересня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-21.00Владислав Троїцький
"Дегустація завтрашнього дня"
ГОГОЛЬ FEST`2015 
18
вересня
 ЧасВикладачТема 
 20.00-21.00Сергій Чумаченко
"Що після епохи конкуренції? Епоха"довіри, взаємодопомоги" і теорія відносин"
ГОГОЛЬ FEST`2015 
14
липня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00Ваче Давтян
"Щастя, енергія та сила волі"
Три Години для Країни 
12
липня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Анна Валєнса
Школа фасилітаторів Нової Країни
Школа фасилітаторів Нової Країни 
12
липня
 ЧасВикладачТема 
 12.00-20.00Валерій Пекар
Стратегічна сесія Івано-Франківська від ГП "Нова Країна"
ІФ х СТРАТЕГІЯ 
11
липня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Івано-Франківськ 
11
липня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Лєна Хіль
Школа фасилітаторів Нової Країни
Школа фасилітаторів Нової Країни 
30
червня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
"Люди і гроші"
Три Години для Країни 
21
червня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Бровари 
20
червня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Бровари 
18
червня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-21.00Олексій Коган
"Джаз, як основа формування нової парадигми мислення суспільства"
Публічні лекції ВУМ 
16
червня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
«Програмуючі презентації для ефективних рішень»
Три Години для Країни 
16
червня
 ЧасВикладачТема 
 19/00-21.00Остап Стасів
"Відкритий Університет Майдану - виклики майбутнього"
Публічна лекція ВУМ 
11
червня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00Ольга Мрінська
«Розірваний український простір і привид державної регіональної політики»
Публічні лекції ВУМ 
10
червня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-21.00Владислав Бжеський
"Господарювання майном одиницею самоврядування. Досвід Польщі"
Публічні лекції ВУМ 
9
червня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
"Жінка в епоху змін"
Три Години для Країни 
2
червня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
"Ролі та стилі менеджменту за Адізесом"
Три Години для Країни 
17
травня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Полтава 
16
травня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Полтава 
12
травня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
"Конфлікт, як сила змін"
Три Години для Країни 
29
квітня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-20.00Юрій Филюк
"Природа феномену, і як він може виникнути там, де його ніхто не чекає"
Публічні лекції ВУМ 
29
квітня
 ЧасВикладачТема 
 20.00-21.00Тарас Прохасько
"Природа феномену, і як він може виникнути там, де його ніхто не чекає"
Публічні лекції ВУМ 
29
квітня
 ЧасВикладачТема 
 21.00-22.00
Сесія питань відповідей до спікерів теми "Природа "феномену", як він може виникнути там, де його ніхто не чекає".
Публічні лекції ВУМ 
28
квітня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
"Управління Особистими змінами"
Три Години для Країни 
23
квітня
 ЧасВикладачТема 
 18.30-20.00Іван Міклош
"Податкова реформа"
Лекції пам`яті Кахи Бендукідзе 
23
квітня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
"Розвиток сільської громади" (на прикладі проекту "Казкове село Бобриця")
Три Години для Країни 
20
квітня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
"ОСББ, як спосіб організації громади" (практичний досвід)
Три Години для Країни 
5
квітня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-18.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Херсон 
4
квітня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Олександра Устінова, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Херсон 
2
квітня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-21.00Генадій Радченко
"Створення спiльних цiнностей - iнiцiaтива для вирiшення глобальних соцiальних та eкономiсних проблем"
Публічні лекції ВУМ 
29
березня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Маріуполь 
28
березня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Маріуполь 
24
березня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-21.00
"Волонтерство, як прихований ресурс"
Три години для Країни 
23
березня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-21.00
"Стрес, як ресурс і можливість"
Три години для Країни 
15
березня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Одеса 
14
березня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Одеса 
1
березня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Запоріжжя 
28
лютого
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Запоріжжя 
25
лютого
 ЧасВикладачТема 
 18.30-20.00Вадим Скуратівський
"Естетика і історія в контексті суспільної активності". Запрошений co-спікер режисер Сергій Маслобойщиков
Арт Форум "Пам`ятаю. Зима, що триває" 
24
лютого
 ЧасВикладачТема 
 18.30-20.00Матвій Ганапольський
Презентація книги
Арт Форум "Пам`ятаю. Зима, що триває" 
23
лютого
 ЧасВикладачТема 
 18.30-20.00Володимир Колінько
"800 років над московською прірвою"
Арт Форум "Пам`ятаю. Зима, що триває" 
22
лютого
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Валерій Пекар
Школа Свідомого Громадянина - Київ
Арт Форум "Пам`ятаю. Зима, що триває" 
22
лютого
 ЧасВикладачТема 
 19.00-20.00Мішель Терещенко
"Що для мене, означає бути громадянином України"
Арт Форум "Пам`ятаю. Зима, що триває" 
21
лютого
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Олександр Солонтай
Школа Свідомого Громадянина - Київ
Арт Форум "Пам`ятаю. Зима, що триває" 
20
лютого
 ЧасВикладачТема 
 -
Сьогодні вшановуємо пам`ять героїв Небесної Сотні. Перехожий зупинись...
День Пам`яті Небесної Сотні 
19
лютого
 ЧасВикладачТема 
 18.30-20.00Сергій Маслобойщиков
"Український аргумент" - прим`єрний показ фільму Сергія Маслобойщикова
Арт Форум "Пам`ятаю. Зима, що триває" 
18
лютого
 ЧасВикладачТема 
 18.30-20.00Павло Шеремета
"Три принципи українського успіху"
Арт Форум "Пам`ятаю. Зима, що триває" 
15
лютого
 ЧасВикладачТема 
 10.00-17.00
Тренінг "Стратегії мобілізації громад"
Три Години для Країни 
15
лютого
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Черкаси 
14
лютого
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Черкаси 
10
лютого
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
Навчальна програма "Дива партнерських відносин сьогодні"
Три Години для Країни 
22
грудня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00Софія Чілінгарова
Три години для Країни 
14
грудня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Дніпропетровськ 
13
грудня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Дніпропетровськ 
9
грудня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
"Команда. Золоті правила формування"
Три години для Країни 
7
грудня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Миколаїв 
6
грудня
 ЧасВикладачТема 
 10.00-19.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина - Миколаїв 
5
грудня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-21.00Мирослав Маринович
"Цінності в Україні сьогодні: виживати у заданому чи формувати бажане?"
Публічні лекції ВУМ 
4
грудня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
"Емоційний баланс"
Три години для Країни 
30
листопада
 ЧасВикладачТема 
 10.00-20.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина (ШУГ) - Харків 
29
листопада
 ЧасВикладачТема 
 10.00-20.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина (ШУГ) - Харків 
26
листопада
 ЧасВикладачТема 
 19.00-21.00Андрій Саук
"ОСББ з людським обличчям, або як створити ефективне ОСББ"
Три Години для Країни 
24
листопада
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00Анна Бабич
Спільне планування дій або магія фасилітації для волонтерських проектів
Три години для Країни 
21
листопада
 ЧасВикладачТема 
 -
День СВОБОДИ - Річниця МАЙДАНУ
День СВОБОДИ - Річниця МАЙДАНУ 
18
листопада
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00Євген Пєстєрніков
"Фасилітація творчої діяльності великих груп: принципи та інструменти" Частина 2
Три години для Країни 
16
листопада
 ЧасВикладачТема 
 10.00-20.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина (ШУГ) - Вінниця 
15
листопада
 ЧасВикладачТема 
 10.00-20.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина (ШУГ) - Вінниця 
13
листопада
 ЧасВикладачТема 
 19.00-21.00Пінхас Полонський
Національна ідея: що це таке і як це працює на прикладі Ізраїлю. Як це може працювати в Україні
Публічні лекції ВУМ 
9
листопада
 ЧасВикладачТема 
 10.00-20.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина (ШУГ) - Кам`янець-Подільський 
8
листопада
 ЧасВикладачТема 
 10.00-20.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина (ШУГ) - Кам`янець-Подільський 
2
листопада
 ЧасВикладачТема 
 10.00-20.00Валерій Пекар
Валерій Пекар, Анна Валєнса, візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина (ШУГ) - Чернігів 
1
листопада
 ЧасВикладачТема 
 10.00-20.00Олександр Солонтай
Команда ВУМ, Олександр Солонтай, Наталя Склярська, Анна Валєнса, фасилітаційні та діалогові методики практичного закріплення знань
Школа Свідомого Громадянина (ШУГ) - Чернігів 
23
жовтня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-21.00Олександр Пасхавер
"Революція і війна. Що з нами відбувається"
Публічні зустрічі ВУМ 
2
жовтня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00Ярослав Грицак
"Шлях до суспільного багатства: як подолати історію"
Публічні зустрічі ВУМ 
26
вересня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00Лоуренс Філбрук
Вступ в розвиток спільнот. Фундаментальний підхід.
Три години для Країни 
22
вересня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00Наталя Сушко
"Результативність в умовах кризи: як досягнути свого максимуму і реалізувати свій потенціал"
Три години для Країни 
20
вересня
 ЧасВикладачТема 
 18.30-19.30Володимир Павелко
"Ідеї, які змінюють світ"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
20
вересня
 ЧасВикладачТема 
 19.30-20.30Наталія Склярська
"Колективна творчість громади як рушійна сила економічного зростання"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
20
вересня
 ЧасВикладачТема 
 20.30-21.30Роман Гавриш
"Реклама на службі громадянського суспільства: способи та моделі кооперації"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
20
вересня
 ЧасВикладачТема 
 21.30-22.30Сергій Карандін
"Європейський шлях від Диктатури до Демократії"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
18
вересня
 ЧасВикладачТема 
 18.30-19.30Олена Маслюківська
"Екологічна економіка - зміна парадигми економічного мислення"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
18
вересня
 ЧасВикладачТема 
 19.30-20.30Сергій Кошман
"Кінець епохи спрощеного світосприймання"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
18
вересня
 ЧасВикладачТема 
 20.30-23.00Роман Зінченко
"Energy Shift: як демократизація енергетики відкриває простір для соціальних інновацій та нової економіки"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
16
вересня
 ЧасВикладачТема 
 18.30-19.30Дмитро Лукьянов
"Соціальне підприємництво"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
16
вересня
 ЧасВикладачТема 
 19.30-21.30Любомира Бурлачук
"Стратегічне Лідерство через Призму Управління Симфонічним Оркестром"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
16
вересня
 ЧасВикладачТема 
 21.30-23.00Євген Глібовицький
"Що таке цінності і як вони працюють?"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
15
вересня
 ЧасВикладачТема 
 18.30-19.30Олена Рижкова
"Заговори, щоб я тебе побачив"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
15
вересня
 ЧасВикладачТема 
 19.30-20.30Михайло Колісник
"Євроінтеграція української економіки: виклики та несподіванки"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
15
вересня
 ЧасВикладачТема 
 21.30-23.00Владислав Троїцький
"Матеріалізація мрії"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
13
вересня
 ЧасВикладачТема 
 18.30-19.30Михайло Винницький
"Комунікація цінностей – як пояснити, за що боремося?"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
13
вересня
 ЧасВикладачТема 
 19.30-20.30Тато Урджинілашвілі
"Як кожен може реформувати країну на прикладі реформи держ. закупівель"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
13
вересня
 ЧасВикладачТема 
 20.30-21.30Владислава Осьмак
"Київський міф: від ідилії до антиутопії"
ВУМ освітній партнер ГОГОЛЬFEST`14 
10
вересня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22:00Вікторія Журавльова
«Емоційний інтелект у ситуації змін»
Тренінг: Три години для країни 
1
серпня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-21.00Вадим Скуратівський
Лекція Вадима Скуратівського на Арт-пікніку Слави Фролової
Історичний портрет Росії 20 ст. 
31
липня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-21.00Любомира Бурлачук
Майстер-клас Любомири Бурлачук в Атмасфері 360
Секрети лідерства від видатних диригентів світу 
29
липня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-21.00
Лекція Олексія Геращенка.
Українська ментальність та економічна модель, що їй відповідає 
24
липня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
Майстер-клас від Таїсії Левченко
Ефективність управлінців, як потужна конкурентна перевага компанії 
17
липня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
Майстер-клас від Людмили Мельник
Психологічні атаки (тиск) і протидія ним 
15
липня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
Майстер-клас від Людмили Мельник
Маніпуляції та протидія ним 
10
липня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-20.00
Інфографіка = дизайн + журналізм + дані (реєстрація закрита)
Тренінг з Інфографіки 
10
липня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
Майстер-клас від Ірини Баранової
Як результативно вести дебати 
8
липня
 ЧасВикладачТема 
 19.00-22.00
Майстер-клас від Людмили Мельник
Мистецтво переконання, або Дозвольте вас переконати 
26
червня
 ЧасВикладачТема 
 20:00-21:00Любомира Бурлачук
Авторська програма Любомири Бурлачук
Майстер-клас «Бізнес як Симфонія» 
23
травня
 ЧасВикладачТема 
 20-00Віктор Котусенко
Як не зійти з глузду в умовах постійного прискорення змін?
Гнучке управління творчими командами 
22
травня
 ЧасВикладачТема 
 20-00Ваче Давтян
Чому Україна на 100-му місці в рейтингу міжнародного індексу щастя?
Успішна країна щасливих людей 
21
травня
 ЧасВикладачТема 
 19-00Дмитро Мельник
В чому причини конфліктів людей різних поколінь?
Теорія поколінь 
20
травня
 ЧасВикладачТема 
 19-00Валерій Пекар
Лекція, що входить до складу програми Школи Свідомого Громадянина
Еволюція мислення, управління, економіки і держави: Україна і ми в динаміці 
19
травня
 ЧасВикладачТема 
 19-00Анна Валєнса
Лекція, що входить до складу програми Школи Свідомого Громадянина
Психологічний вік громад 
18
травня
 ЧасВикладачТема 
 15-00Ігор Гут
Чи існує формула успішної компанії?
Про бренди, бізнес-моделі та хист підприємця 
17
травня
 ЧасВикладачТема 
 15-00Володимир Дубровський
Як влаштована та сумнозвісна "система", проти якої повстали люди на Майдані?
Політична економіка сучасної України: до та після Майдану 
17
травня
 ЧасВикладачТема 
 16-00Любомира Бурлачук
Симфонія, як метафора життя 
17
травня
 ЧасВикладачТема 
 17-00Андрій Длігач
Будуємо нову країну
Громадська платформа "Нова Країна": консолідація ініціатив 
16
травня
 ЧасВикладачТема 
 19-00Наталія Склярська
Як довіра між членами громади та їхня взаємодія на різних рівнях може зробити з депресивних регіонів процвітаючі культурні та туристичні центри без величезних інвестицій та за достатньо короткий термін
Створення соціального капіталу громади на прикладі організації культурно-масових подій 
16
травня
 ЧасВикладачТема 
 20-00Михайло Винницький
Що таке громадянське суспільство?
Огляд теорій громадянського суспільства 
15
травня
 ЧасВикладачТема 
 19-00Лілія Гриневич
В новій редакції закону про вищу освіту було закладено реальні механізми, які дозволять роботодавцям впливати на зміст освіти, контролювати її якість
Реформування освіти: прийняття закону про освіту, і його впровадження 
15
травня
 ЧасВикладачТема 
 20-00Андрій Заблоцький
Що таке інформаційна війна, і як її вести?
Суть інформаційних війн 
14
травня
 ЧасВикладачТема 
 19-00Ігор Харченко
Де місце України у новому світовому порядку?
Новий світовий порядок - Український вимір 
14
травня
 ЧасВикладачТема 
 20-00Богдан Яременко
«Росія відкинула дипломатію як інструмент. На військовому полі її неможливо перемогти, бо це ядерна держава. Залишається економіка: гроші, фінанси. Це якраз те поле, яке, як визначили американці, – найбільш вразливе, і його вирішили використовувати.»
Україна. Шляхи подолання дестабілізації ситуації у нашій державі 
13
травня
 ЧасВикладачТема 
 19-00Дмитро Яблонський
Музика, як інструмент взаємопорозуміння та діалогу в суспільстві
Музика, як інструмент взаємопорозуміння та діалогу в суспільстві 
12
травня
 ЧасВикладачТема 
 19-00Мішель Терещенко
Мішель Терещенко розповість про перспективи і труднощі меценацтва в Україні
Чи важко бути меценатом в Україні 
11
травня
 ЧасВикладачТема 
 15-00Олена Маслюківська
Як ми можемо сприяти енергетичній незалежності України?
Екологічна відповідальність за наше спільне майбутнє 
11
травня
 ЧасВикладачТема 
 17-00Володимир Павелко
Як за короткий термін часу досягти об’єднання колективу?
Модель управління масами 
10
травня
 ЧасВикладачТема 
 11-00
Анна Валєнса — Дмитро Мельник — Владислава Каневська
3-я ітерація Школи Свідомого Громадянина 
9
травня
 ЧасВикладачТема 
 19-00Сергій Карандін
Про що ще слухати в День Перемоги?
Фашизм - походження, лікування, профілактика 
9
травня
 ЧасВикладачТема 
 20-00Євген Уткін
Євген Уткін говоритиме про сучасну Україну і Росію, гуманітарні та бізнесові аспекти
Про сучасну Україну і Росію, гуманітарні та бізнесові аспекти 
8
травня
 ЧасВикладачТема 
 19-00Максим Кутний
IT-спільнота запустила проект, націлений на впровадження цієї технології на виборах в Київраду.
Ліквідна електронна демократія 
8
травня
 ЧасВикладачТема 
 20-00Володимир Вахітов
Люди є набагато складніші й цікавіші, ніж це передбачає економічна теорія
Введення в поведінкову економіку і фінанси 
7
травня
 ЧасВикладачТема 
 19-00Олександр Шваб
Такі знання та навички необхідні кожному - це шанс врятувати людське життя.
Надання екстренної домедичної допомоги 
6
травня
 ЧасВикладачТема 
 19:00-21:00Лілія Горєлая
Як зрозуміти хто я такий і в чому я кращий?
Особиста стратегія підприємця